راهنمای ثبت‌نام

مراحل عضویت در سامانه و ثبت درخواست مشارکت در نمایشگاه

1- مراجعه به وبسایت اختصاصی نمایشگاه بین المللی به نشانی   www.ienvex.com
2- جهت ثبت نام الزاماً از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمائید.
3- مطالعه قوانین و مقررات نمایشگاه:
الف)- ابتدا از روی اطلاعات مندرج در سایت، مقررات عمومی یا قوانین و مقررات نمایشگاه، مدارک مورد نیاز ثبت نام، فرم جديد  تعهدنامه غرفه داران ، اطلاعیه چك تضمين -عدم نمایش یا تبلیغ کالای خارجیفرم تعهدنامه ارزی   و  فهرست مبالغ علی الحساب اجاره غرفه 1398 را دریافت و به دقت مطالعه فرمایید.(لینک ها ارائه شده اند).
ب)- کلیه مدارک مورد نیاز به همراه عکس و مشخصات افراد حاضر در غرفه را فراهم و از روی هر یک تصویر واضح جهت بارگذاری در زمان ثبت درخواست تهیه نمایید.
ج)- در مرحله پرداخت می بایست مبلغ را به شماره حساب 4001092003017868 شماره شبا IR360100004001092003017868 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خزانه‌داری کل (پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار) واریز گردد و فیش را در پنل آپلود نمایید . بعد از آپلود درخواست شما در خصوص ثبت نام قطعی می گردد .
توجه: کاربران دوره قبل نمایشگاه می بایست مستقیما به گام 5 بخش ورود به سایت   مراجعه نمایند.
4- درخواست عضویت(خاص کاربران جدید) : (جهت دریافت فایل راهنما اینجا را کلیک کنید)
ورود به بخش ،  تکمیل اطلاعات درخواستی و در انتها فشردن کلید
ورود اطلاعات کامل و صحیح، موجب تسریع در فرآیند تایید و فعال سازی دسترسی شما می شود. در صورت احراز صلاحیت برای جانمایی و قطعی شدن حضور در نمایشگاه، با عنایت به این که اطلاعات مشارکت کنندگان بر اساس فرم های ارائه شده عینا بدون کم و کاست به کتاب نمایشگاه ، وب سایت و ... منتقل، سپس چاپ یا منتشر خواهد گردید، لذا خواهشمند است اطلاعات درخواستی با دقت کامل تکمیل و ارسال گردند.
ضمن این که در صورت جانمایی در نمایشگاه، این اطلاعات عینا بدون کم و کاست در کتاب نمایشگاه درج خواهد شد. در صورت تکمیل این مرحله از طریق ایمیل ثبت درخواست عضویت شما اعلام وصول میگردد تا پس از بررسی ستاد برگزاری نمایشگاه نتیجه تایید یا عدم تایید از طریق ایمیل اطلاع رسانی گردد.
5- تایید عضویت : در صورت تایید از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه، اطلاعات ورود به سامانه کاربری (شامل نام کاربری و رمز عیور) به آدرس ایمیل اعلام شده ارسال خواهد شد. در صورت تاخیر در دریافت ایمیل، جهت حصول اطمینان در ایمیل خود پوشه های Spam یا Junk mail را جستجو فرمایید.
6- ورود به سایت : فشردن کلید   در صفحه اصلی و یا کلید در بالای همین صفحه منجر به باز شدن پنجره ورود به سایت می‌شود.  با استفاده از نام کاربری و رمزعبور دریافتی در مرحله قبل وارد شده و در با انتخاب نام نمایشگاه، کلید   را فشار دهید.
7- ثبت درخواست حضور در نمایشگاه : با انتخاب زیرگروه، نوع و متراژ فضای درخواستی (از هر نوع فضا،  فقط یک مورد آن پذیرفته میشود) فرآیند درخواست مشارکت خود را با بارگذاری عکس و فایل های مدارک مورد نیاز ادامه دهید.  سپس وارد مرحله مشاهده پیش فاکتور اولیه شوید
 
مهلت پرداخت پیش فاکتور، زمان اعلام شده می باشد.  یک گزینه وجود خواهد داشت:
فیش واریزی : طبق مشخصات مندرج در پیش فاکتور صادره با مراجعه به شعبه بانک واریز مبلغ علی الحساب را انجام و سپس از تصویر فیش واریزی عکس تهیه نمایید.  برای ادامه کار با ورود به سایت، گزینه ارسال فیش واریزی را انتخاب و آنجا مشخصات و تصویر فیش را بر روی سیستم درج و ارسال فرمایید.